Mobil Uygulama 2018-07-07T04:01:37+00:00

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulamaya Neden İhtiyacım Var ?

Herhangi bir web site sahibi iseniz, bu web site ne web sitesi olursa olsun aynı zamanda bir mobil uygulamanız da olabilir. Bir mobil uygulamanın sayamayacağımız kadar çok avantajı vardır. Bu avantajları da siz sitenizin temasına göre, amaçlarınıza göre yönetebilir maksimum verimi sağlayabilirsiniz. Fakat eğer yeterli kodlama bilginiz yoksa bu işler sizin için biraz zor olabilir. Aynı web site için yaptığınız gibi bir ekip tutmak en iyi seçenek olacaktır. Çünkü bu işlem de aynı web site kurulumu için olduğu gibi birden fazla yeterlilik ister. Logo gibi işler daha önceden bir web siteniz varsa sorun olmayacaktır fakat yine de bu uygulamanın da markete yerleştirilmesi, tasarımı, kodlaması gibi birçok farklı yeteneğe sahip olunması gereken bir yapısı vardır. Bunun yanı sıra özellikle işletim sistemlerinin her birinin kodlama dili farklı olduğundan her biri için kodlama yapabilecek bir ekip lazımdır.

Genel olarak IOS ve Android işletim sistemleri kodlamasına hâkim bir ekip olmalıdır. Uygulamanın en büyük avantajlarının başında bildirim gönderebilmek bulunmaktadır. Her ne için kurulmuş bir site olursanız olun, bu bildirimleri kullanarak kullanıcılarınızın siteyi daha sık ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun içinde yapmış olduğunuz kampanya benzeri şeyleri haber vermek de olabilir. Bu sayede müşterilerin dikkatini çekmek daha kolay olacaktır. Öte yandan bir ekiple çalışmak yine uygulama kurulduktan sonra çıkacak veya geribildirim ile fark edilecek eksiklerin kolaylıkla giderilebilmesi açısından mantıklı bir hamle olacaktır.

Ne Yapıyoruz ?

İhtiyacınız olan mobil uygulamanın tam olarak ne olduğunu anlamak ve bir çözüm sağlamak için tüm bilgilere sahip olduğumuzu garanti ederiz. Android veya IOS uygulamanız hazır bilin !

  • Uygun Fiyat

  • İşlevsel

  • Tasarım

Nasıl Yapıyoruz ?

Planlı şekilde ilerleme başarılı bir projenin kilit noktasıdır. Sizi dinliyoruz ve sizi hızlı bir çözüme ulaştırmak için beklentilerinizi hızlı bir şekilde plan sunuyoruz.

Tecrübeli mühendislerimiz bir projeyi hayata geçirmek için baştan sona kadar gerekli işlemleri en iyi şekilde uygulayacaklardır. Bu nedenle projeniz için farklı mobil geliştiriciler aramanıza gerek yok.

Bir uygulamanın yayınlanması için iOS ve Android marketler vardır. Fakat önemli olan sadece yayınlamak değil aynı zamanda kullanıcılara ulaşmak önemlidir.

Desteklenmeyen ve güncellenmeye projeler uzun yaşamaz. Değişen ihtiyaçlara göre projelerini desteklemek ve güncellemek için her zaman müşterilerimizle birlikteyiz.

Test süreci boşlukları ve uyarıları gösterir. Bu, bir projeyi optimize ve güvenilir hale getirmek için çok ciddi bir adımdır.